Nie żyje młoda dziewczyna. Sprawca jest już w rękach policji

Autor CowKrakowie.pl
Nie żyje młoda dziewczyna. Sprawca jest już w rękach policji

Krakowscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

reklama

Kilka dni temu informowaliśmy na CowKrakowie.pl o znalezionych zwłokach młodej kobiety w Krakowie. Teraz policja poinformowała, że 21-letni mężczyzna został zatrzymany.

reklama

18 listopada w mieszkaniu przy ul. Bytomskiej w Krakowie ujawnione zostały zwłoki 20 – letniej kobiety. Oględziny miejsca zdarzenia wskazywały, że doszło do zabójstwa. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia może być jej partner.

Wyleciał do Londynu

Rozpoczęto jego poszukiwania. Funkcjonariusze pozyskali informację, że mężczyzna po zabójstwie wyleciał rejsowym samolotem do Londynu. 21 listopada br. został zatrzymany, kiedy zgłosił się wraz ze swoim adwokatem do jednej z krakowskich prokuratur. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 22 listopada br. zarzutu zabójstwa.

Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 10 albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.  

Zobacz także:

Mężczyzna skakał po zaparkowanych autach w Płaszowie

Walka o życie pod Krakowem. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności