Nie tylko na Rynku Głównym odbędzie się świąteczne wydarzenie!

Autor CowKrakowie.pl
Nie tylko na Rynku Głównym odbędzie się świąteczne wydarzenie!

W piątek, 24 listopada na krakowskim Rynku Głównym rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy. To nie jedyne świąteczne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie. Od 4 grudnia ruszają Targi Bożonarodzeniowe na Placu Wolnica.

reklama

Już 4 grudnia krakowski Plac Wolnica przemieni się w przestrzeń wyjątkowych targów. Znajdziecie tu unikalne prace, takie jak ręcznie zdobione ozdoby choinkowe, ceramikę, biżuterię, skarpetki czy ekologiczne wyroby z drewna.

reklama

Nie zabraknie również przestrzeni do degustacji regionalnych smaków i bożonarodzeniowych specjałów. Na wielbicieli polskiej kuchni czekać będą grzanie wino, aromatyczny bigos, pierogi, placki ziemniaczane, barszcz czerwony i tradycyjne sery.

Targi Bożonarodzeniowe na Placu Wolnica będą trwały od 4 do 17 grudnia 2023 roku.

Świąteczna kolejka

Jak zapowiadają organizatorzy, możecie liczyć na moc atrakcji, w tym na świąteczną kolejkę. Jej wagoniki, ozdobione świątecznymi motywami i ciepłymi światełkami, przywołają nostalgiczny urok Bożego Narodzenia.

Wydarzeniu towarzyszyć będą także występy artystyczne, koncerty, przedstawienia teatralne i warsztaty – szczegóły niebawem.

Zobacz koniecznie:

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie na archiwalnych zdjęciach

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Głównym [PROGRAM]

Kto jeszcze wystąpi w tym roku? Koncerty Kraków 2023

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności