Mieszkańcy Nowej Huty będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie

Autor CowKrakowie.pl
Mieszkańcy Nowej Huty będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie

Mieszkańcy Nowej Huty będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie dedykowanym Szpitalowi Specjalistycznemu im. Ludwika Rydygiera z okazji jego 30-lecia istnienia. Wydarzenie, w ramach cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!” odbędzie się 21 listopada 2023 roku o godzinie 19:00 w Teatrze Łaźnia Nowa przy Osiedlu Szkolne 25.

reklama

W trakcie wydarzenia wystąpi zespół Bester Quartet, który jest znany z wyjątkowego podejścia do muzyki. Grupę tworzą czterej wybitni instrumentaliści, wykształceni muzycy klasyczni i jazzowi. Ich twórczość charakteryzuje szeroki przekrój stylistyczny, w którym łączą elementy muzyki klasycznej, jazzowej, awangardowej i współczesnej kameralistyki, wykorzystując improwizację jako fundament do tworzenia niepowtarzalnych form instrumentalnych.

reklama

Koncert jest częścią cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, w ramach którego zapraszamy mieszkańców Nowej Huty na bezpłatne koncerty w różnych przestrzeniach już od kilkunastu lat. Tą odsłoną cyklu chcielibyśmy uhonorować Dyrekcję oraz pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera z okazji jubileuszu 30-lecia. To jeden z trzech najlepszych szpitali w Polsce, a jego imponująca pozycja to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników placówki.

Prowadzenie – Lidia Jazgar

Wstęp wolny

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie

Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne do wtorku 21 listopada u Organizatora: Dział Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Os. Centrum A 6a, tel. 573 792 966

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności