Mery Spolsky zagra ponownie w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Mery Spolsky zagra ponownie w Krakowie

Mery Spolsky ogłasza nową erę – EROTIK ERĘ, a wraz z nią rusza w klubową trasę koncertową. Już za kilka dni ponownie wystąpi w Krakowie. Przygotujcie się na basy, które przyspieszą wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą wam ustać w miejscu.

reklama

Mery Spolsky – pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która jak mało kto potrafi bawić się słowami, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, którą pokochały tysiące fanów, którzy sami siebie nazywają Ludźmi Spolsky. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i odważnych stylizacji. Występuje na najważniejszych polskich scenach i festiwalach.

reklama

Popularność zdobyła dzięki albumom “Miło Było Pana Poznać” i “Dekalog Spolsky”. W czerwcu 2021 ukazała się jej debiutancka książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, którą artystka następnie przekształciła w muzyczną formę. Aktualnie Mery Spolsky zapowiada nowy album i nową Erę Spolsky.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single – „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Koncert zaplanowano 25 listopada w krakowskim Klubie Studio.

Bilety:

Stojące:

89 zł – ulgowe
99 zł – przedsprzedaż
109 zł – w dniu koncertu

Balkon:

119 zł – przedsprzedaż
129 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne na:

TicketClub: https://ticketclub.pl/koncerty/mery-spolsky-erotik-era-tour-klub-studio-krakow-2539/

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/mery-spolsky?partner=academica&promotion=active

kupbilecik: https://bkb.pl/108146-1a947

"Mery Spolsky Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności