Kwiat Jabłoni w Krakowie. Koncert już w niedzielę

Autor CowKrakowie.pl
Kwiat Jabłoni w Krakowie. Koncert już w niedzielę

Wielkimi krokami zbliża się kolejne muzyczne wydarzenie w Krakowie, na które czekają fani. Już w najbliższą niedzielę, 26 listopada w TAURON Arenie Kraków wystąpi zespół Kwiat Jabłoni.

reklama

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Jak dotąd mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, kolejny album „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokrył się platyną.

reklama

W 2022 roku we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego powstała płyta „Kwiat Jabłoni i goście: Wolne Serca” zawierająca 10 coverów, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Zespół w 2022 roku tworzył również wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Bilety w cenach: stojące (płyta) 99 zł (I pula), 129 zł (II pula), 159 zł (III pula); siedzące (trybuna): 189 zł (strefa A), 159 zł (strefa B), 129 zł (strefa C), 109 zł (strefa D)

Informacje organizacyjne

17:00 – meet & greet (wejście bramą nr 1)
18:00 – otwarcie wejścia na koncert (podział wejść zgodnie z mapką)
WEJŚCIA NA PŁYTĘ: brama nr 2
WEJŚĆIA NA TRYBUNĘ: brama nr 1
LOŻE: klatka 4
20:00 – koncert
*Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Organizator prosi o wcześniejsze przybycie na miejsce ze względu na obowiązujące procedury bezpieczeństwa, uniknięcie kolejek na wejściu oraz zajęcie miejsc.
Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu – można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Żeby ułatwić obsługę wejścia do obiektu prosimy o wcześniejsze pobranie pliku z biletem w dobrej jakości i maksymalne rozjaśnienie ekranu urządzenia, na którym będzie on pokazywany.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, wszelkich niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, środków odurzających i substancji psychotropowych, jedzenia i picia, aparatów fotograficznych, selfie sticków oraz parasoli z metalowym zakończeniem.

Przypominamy, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

"Kwiat Jabłoni Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności