Już w ten piątek odbędzie się kolejny maraton filmowy w Multikinie

Autor CowKrakowie.pl
Już w ten piątek odbędzie się kolejny maraton filmowy w Multikinie

Szykuje się kolejne filmowe wydarzenie w krakowskim Multikinie. Już w piątek fani Igrzysk Śmierci będą mieć powody do zadowolenia. Przed nami Nocny Maraton Filmowy! To będzie filmowa noc pełna emocji.

reklama

Nadchodzący maraton Igrzysk Śmierci, to prawdziwa gratka nie tylko dla najwierniejszych fanów słynnej serii. To niepowtarzalna szansa, by jednej nocy przypomnieć sobie cztery części filmowych adaptacji „Igrzysk śmierci” tydzień przed długo wyczekiwaną premierą ostatniej ekranizacji cyklu, czyli „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”.

reklama

Zobacz na dużym ekranie pełną rozmachu sagę o bohaterach, którzy walczą o przetrwanie – za wszelką cenę. 

Cztery filmy

IGRZYSKA ŚMIERCI – czyli pierwsza część cyklu z Jennifer Lawrence w roli Katniss Everdeen. Bohaterka z najbiedniejszego dystryktu w państwie Panem zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, gdzie stoczy walkę na śmierć i życie…

IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA – druga część cyklu ukazuje dalsze losy Katniss Everdeen oraz Peeta Lemarka. Tym razem walkę ze sobą będą musieli stoczyć wszyscy dawni zwycięzcy turniejów… Czy bohaterom uda się przetrwać?

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 1 – Film skupia się wokół dalszych losów Katniss. Tym razem bohaterka staje się symbolem oporu i walki przeciw dyktatorskiej władzy…

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 2 -Katniss Everdeen wraz z przywódcami 13 Dystryktu stoczy walkę, od której będzie zależało nie tylko ich przetrwanie, ale przyszłość całego narodu. Czy uda im się zwyciężyć z bezwzględnym prezydentem Snowem?

Gotowi na prawdziwie emocjonujący wieczór? Są jeszcze dostępne bilety. Więcej informacji TUTAJ.

"Igrzyska śmierci maraton"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności