Już 4 listopada MIH Agency i Klub STUDIO zapraszają na koncert Zdechłego Osy

Autor CowKrakowie.pl
Już 4 listopada MIH Agency i Klub STUDIO zapraszają na koncert Zdechłego Osy

Już 4 listopada MIH Agency i Klub STUDIO zapraszają na koncert Zdechłego Osy! To kolejny przystanek na trasie Trash Tour.

reklama

Zdechły Osa znowu ruszą w polskę z tym razem z Trash Tour, podczas jesiennej trasy odwiedzi te największe miasta w polsce ale i nie tylko. Koncerty Osy to nie wylęgarnia rapowych ortodoksów, a pomieszanie z poplątaniem w którym każdy szpont znajdzie miejsce dla siebie.

reklama

Zdechły Osa – Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z bez wątpienia jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu.

Choć niełatwo go sklasyfikować, to jednak z łatwością można go odróżnić od innych młodych polskich twórców. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno nikt z nie przebił się do mainstreamu mówiąc o tym co chce, jak chce, nie unikając przy tym przekleństw. To nie będą łatwe piosenki dla starszych i młodszych, a przekaz prosto między oczy. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach.

——————————-

Otwarcie bramek: 18:30

Start Koncertu: 20:00

Bilety:

Ticketclub: ticketclub.pl/koncerty/zdechly-osa-trash-tour-copy-klub-studio-krakow-2536

kupbilecik: https://bkb.pl/107854-920df

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/zdechly-osa?partner=academica&promotion=active

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności