HAUSER w Krakowie [NIEZBĘDNIK KONCERTOWY]

Autor CowKrakowie.pl
HAUSER w Krakowie [NIEZBĘDNIK KONCERTOWY]

HAUSER już dziś, 3 listopada wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Jeżeli planujecie wybrać się na to wydarzenie, to zachęcamy do zapoznania się z informatorem koncertowym.

reklama

Muzyczny wizjoner, łamiący wszelkie zasady. Perfekcyjnie łączy klasykę z ostrym brzmieniem i wizerunkiem romantycznego uwodziciela. Każdy utwór interpretuje tak, że ciarki przechodzą po ciele. Założyciel duetu 2Cellos, znany obecnie jako HAUSER wystąpi dziś w Krakowie!

reklama

Przede wszystkim organizatorzy proszą o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

Rozpiska godzinowa
18:15 – otwarcie bram
20:00 – początek koncertu 
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Gastronomia

Restauracja Północna (winda 4 oraz 7) – od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 14:00

Arena Garden – czynna od godz. 15:00       

Szatnie

Organizator planuje otwarcie szatni na poziomie A.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking podziemny  płatny 50 zł.  Gwarancją miejsca jest zakup biletu online:  TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00

Wjazd na parking ogólnodostępny będzie możliwy od strony ul. Lema. Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Wejścia
Osoby z biletami na płytę i trybuny wchodzą wejściami nr 1, 2 i 3. 
Osoby z biletami na loże: wejście dedykowane obok wejścia nr 2.

Odbiór pakietów ViP i M&G
Odbiór możliwy będzie w pobliżu sprzedaży merchu (będą widoczne oznaczenia). W okolicy wejścia nr 1 do TAURON Areny Kraków.

Okazanie biletu do kontroli
Wchodząc na koncerty można mieć bilet wydrukowany, a także okazać go na telefonie, ale wtedy warto go wcześniej pobrać. Okazać należy kod QR (albo kod kreskowy).

Zakup gadżetów
Na koncertach dostępne będą stoiska z merchandisingiem. 
TAURON Arena Kraków: na korytarzu przy ladzie, naprzeciwko wejścia nr 1

Czego nie można wnosić na koncerty?
Do hal nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków czynny będzie jeden stacjonarny punkt medyczny na płycie oraz kilka mobilnych.

Palenie papierosów na koncertach
Palenie papierosów będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

"Hauser w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności