Gwiazdy wystąpią na Rynku Głównym. Radio RMF FM zaprasza!

materiały prasowe
Gwiazdy wystąpią na Rynku Głównym. Radio RMF FM zaprasza!

Gwiazdy wystąpią na wielkim krakowskim koncercie z okazji Święta Niepodległości. Już w sobotę 11 listopada na krakowskim Rynku Głównym odbędzie się 7. edycja „Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów”.

reklama

„Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów” to coroczny koncert w formie karaoke organizowany przez radio RMF FM na krakowskim Rynku Głównym. Jak zawsze impreza rozpocznie się 11 listopada w samo południe od wspólnego odśpiewania polskiego hymnu. Później polskie hity wszech czasów zaśpiewają Roxi Węgiel, Daria Marx, Dominik Dudek, Kuba Szmajkowski i zespół Kombii. Obok sceny na wielkim telebimie wyświetlane będą specjalnie przygotowane animacje i teksty utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek.

reklama

Cała impreza będzie transmitowana na żywo na stronie rmf.fm i na profilach stacji w social mediach. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Krzysztofa Urbaniaka ze studia i Aleksandrę Filipek ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Elektryczne Gitary, Feel, Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko, Viki Gabor, Antek Smykiewicz, Natalia Zastępa, Lanberry i Marcin Sójka.

Również będzie 86. Krakowska Lekcja Śpiewania. Szczegóły

"Koncert RMF FM na Rynku głównym"
"Koncert RMF FM na Rynku głównym"
"Koncert RMF FM na Rynku głównym"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności