Festiwal Kawy i Czekolady Kraków 2023 odbędzie się już za kilka dni

Autor CowKrakowie.pl
Festiwal Kawy i Czekolady Kraków 2023 odbędzie się już za kilka dni

Festiwal Kawy i Czekolady Kraków 2023 – to kolejne wydarzenie, które za kilka dni odbędzie się w naszym mieście. Fani słodkości będą mieć w czym wybierać. A to nie wszystko!

reklama

Już w 11-12 listopada w Hali Cracovia odbędzie się impreza, której nie może sobie odpuścić żaden fan kawy, czekolady i wszelakich słodkości. Festiwal Kawy i Czekolady to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy i czekolady, zarówno w opcji mlecznej jak i wegańskiej. Swoimi wyrobami zachwycą was czekoladnicy z całego kraju. Będą tu ciastka, ciasteczka, lizaki i cukierki a także słodkie napoje alkoholowe.

reklama

Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Festiwal Jesieniary– targi zostały stworzone dla osób, które szukają produktów od małych marek i lokalnych rzemieślników, prezentów dla siebie oraz bliskich. W jednym miejscu znajdą się wszystkie artykuły, które pozwolą umilić jesienne dni i wieczory. Przytulne koce, świece zapachowe o oryginalnych aromatach, ciepłe czapki i szaliki, ale też piękna biżuteria, dodatki do domu i herbaty z całego świata.

Godziny otwarcia

Sobota, 11 listopad: godz. 12:00-20:00

Niedziela, 12 listopad: godz. 12:00-18:00

"festiwal kawy i czekolady kraków 2023"
"festiwal kawy i czekolady kraków 2023"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności