Fani odliczają dni do koncertu.18 listopada kolejna gwiazda wystąpi w Krakowie

materiały prasowe
Fani odliczają dni do koncertu.18 listopada kolejna gwiazda wystąpi w Krakowie

Pozostało już kilka dni do kolejnego rewelacyjnego koncertu, który zorganizowany zostanie przez Live Nation Polska w Krakowie. Wydarzenie zaplanowano na 18 listopada 2023r.

reklama

Mowa o zapowiadanym od kilku miesięcy koncercie Björk z trasą Cornucopia arena tour, który odbędzie się w następną sobotę, 18 listopada w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Trasa koncertowa powstała w nawiązaniu do albumu „Utopia”. Cornucopia zadebiutowała w nowojorskim The Shed, otrzymując znakomite recenzje, a magazyn Rolling Stone skomentował, że był to ‘spectacle of cutting-edge sound and image’. Nowy program Cornucopia to połączenie dotychczasowej twórczości muzycznej artystki z utworami z jej najnowszego albumu „Fossora”, nominowanego do nagrody Grammy.

Cornucopia to show z cyfrowymi wizualizacjami stworzonymi przez Tobiasa Gremmlera, Andy’ego Huanga, Nicka Knighta oraz agencję M/M. Scenografię stworzyła Chiara Stephenson. Artystce na scenie towarzyszyć będzie septet fletowy Viibra, klarneciści, harfistka, instrumenty perkusyjne, elektroniczne oraz szereg instrumentów wykonanych na zamówienie. Innowacyjna konstrukcja sceny zapewni efekt dźwięku przestrzennego, w tym niestandardową komorę pogłosu.

BILETY: LIVENATION.PL

"Bjork Kraków koncert"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności