Doda wystąpi w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Doda wystąpi w Krakowie

Łódź wyprzedana, Doda ogłasza drugi koncert! Tym razem artystka wystąpi w Krakowie. Multimedialne widowisko w ramach Aquaria Tour, jakiego nie miał żaden polski artysta, odbędzie się także 6 stycznia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Jedna hala – to za mało, aby pomieścić wszystkich fanów Dody na koncercie. Artystka zdecydowała zatem, że po ogłoszonym na 20 stycznia 2024 roku widowisku w Łodzi, wystąpi także w TAURON Arenie Kraków i to dwa tygodnie wcześniej, 6 stycznia.

reklama

Już kilka dni temu podekscytowana Doda relacjonowała w swoich mediach społecznościowych, że będzie ogłoszony dodatkowy show. Choć pokazała fragment hali w Krakowie, fani i tak prześcigali się w domysłach o nową lokalizację. 

W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach.

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 6 stycznia 2024 roku. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl. Dwa tygodnie później, 20 stycznia artystka zaśpiewa w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.

"Doda koncert kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności