Cracovia Maraton 2024. Ruszyły zapisy

Autor CowKrakowie.pl
Cracovia Maraton 2024. Ruszyły zapisy

Pobiegnij w 21. Cracovia Maraton 2024! Dziś, 8 listopada ruszyły zapisy na to wyjątkowe sportowe wydarzenie, które odbędzie się w kwietniu. Ustalony został limit startujących – 7 000 zawodników.

reklama

Start i meta maratonu zlokalizowane będą na Rynku Głównym. 21 kwietnia 2024 roku uczestnicy przebiegają obok najważniejszych zabytków miasta, takich jak Sukiennice, Zamek Królewski na Wawelu, kościół na Skałce. Mijają także nowoczesne, charakterystyczne dla stolicy Małopolski obiekty, takie jak TAURON Arena Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków czy kładka im. o. Bernatka. W 2005 roku biegacze po raz pierwszy pojawili się w Nowej Hucie, a powrócili tam w 2018 roku, po pięciu latach przerwy. Od tego czasu, uczestnicy Cracovia Maratonu co roku mają okazję poznać socrealistyczne oblicze najmłodszej dzielnicy Krakowa.

reklama

Zapisy Cracovia Maraton 2024

Zapisy internetowe do 21. Cracovia Maraton przyjmowane są TUTAJ. Przed rejestracją, organizatorzy proszą o zapoznanie się z REGULAMINEM biegu. Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do 10 kwietnia 2024 roku lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą jeszcze prowadzone w Biurze Zawodów – w dniach 19-20 kwietnia 2024 roku.

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uważa się za nieważne.

Zapisy drużynowe

Istnieje możliwość zapisów drużynowych. Minimalna liczba zawodników, których można zapisać w ten sposób to 5 osób. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się TUTAJ.

Warunki uczestnictwa

Ustalony został limit startujących – 7000 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ww. limitu.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu 21 kwietnia 2024 r. ukończą 18 lat.

Ile kosztuje uczestnictwo w Cracovia Maraton?

120 złotych – do 31.01.2024 r.

160 złotych – 01.02.2024 r. – 10.04.2024 r.

200 złotych – 19-20.04.2023 r. w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do dnia 10 kwietnia 2024 roku, bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub – w przypadku niewyczerpania limitu startujących i przyjmowania zgłoszeń – w Biurze Zawodów, według ww. stawki

Brak wpłaty przy zgłoszeniu skutkuje usunięciem z listy startowej.

System PayU umożliwia wniesienie opłaty startowej w EURO poprzez przeliczenie opłaty startowej wg kursu EURO z dnia dokonywania opłaty. W Biurze Zawodów nie ma możliwości płatności w EURO.

Koszulka

Pakiety startowe nie zawierają  koszulki. Podczas rejestracji zawodnicy deklarują jedynie chęć zakupu koszulki oraz jej rozmiarKoszulki techniczne marki Asics będą sprzedawane w Biurze Zawodów na Expo podczas Imprezy przez Sponsora Technicznego 21. Cracovia Maraton

Źródło zis.krakow.pl

Te newsy mogą cię zainteresować:

Możemy być dumni. Kraków wyprzedził m.in. Pragę, Berlin, Paryż i Kopenhagę

Kobieta z dzieckiem cudem uszła z życiem [VIDEO/ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności