Będą przeprowadzone prace torowe na ul. Lubicz i Pawiej

Autor CowKrakowie.pl
Będą przeprowadzone prace torowe na ul. Lubicz i Pawiej

Ekipy remontowe pojawią się na ulicy Lubicz i Pawiej. Zarząd Dróg Miasta Krakowa informuje, że fragmenty tych ulic będą tymczasowo zamknięte dla ruchu drogowego.

reklama

Prace mają trwać od 15 do 21 listopada. W tym terminie wystąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego na ul. Lubicz i Pawiej. Nocami, gdy będą prowadzone roboty, fragmenty tych ulic, zostaną tymczasowo zamknięte dla ruchu samochodowego. W dzień, zarówno samochody jak i tramwaje, będą mogły ze skrzyżowania ul. Lubicz, Pawiej, Basztowej i Westerplatte korzystać normalnie.

reklama

Etapy prac – od 00:00 do 4:00 rano

W pierwszym etapie – od 13 do 16 listopada – na fragmencie ul. Lubicz, przy skrzyżowaniu z ul. Westerplatte (wraz z łukiem po którym tramwaje z tej ulicy skręcają w ul. Lubicz). W tym czasie, nocami nie będzie możliwości wjazdu w ul. Lubicz, od Basztowej i Westerplatte.

W drugim etapie – od 16 do 21 listopada – torowcy zajmą się fragmentem torowiska na ul. Pawiej, przy skrzyżowaniu z ul. Lubicz. Analogicznie prace będą prowadzone w nocy i wjazd w ul. Pawią będzie niemożliwy.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności