W Krakowie zostanie otwarta świetlna wystawa Smerfy

materiały prasowe
"Wystawa Smerfów Krakowie

W Krakowie ponownie zostanie otwarty ogród świateł. W tym roku tematem przewodnim będą Smerfy. To będzie niesamowita podróż świetlnymi szlakami przygód mądrego Papy Smerfa, przemądrzałego Ważniaka, uroczej Smerfetki, wesołego Łasucha, Marudy, Ciamajdy, Gargamela i jego kota Klakiera oraz wielu, wielu innych. 

reklama

Warto zaznaczyć, że to już czwarta odsłona ogrodu świateł w naszym mieście. W ubiegłych latach wystawy odwiedziło ponad pół miliona gości.  

reklama

Oprócz wspomnianych bohaterów i ich wioski, będzie można podziwiać kilkadziesiąt instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych, takich jak świetlny tunel, pole świateł składające się z niemal 60 000 migoczących elementów, choinka multimedialna.

Świetlna wystawa zatytułowana „Smerfy”, rozbłyśnie w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema już 27 października.

Podczas odwiedzin w ogrodzie, każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie dla całej rodziny. Będzie to specjalna gra, która pozwoli sprawdzić spostrzegawczość oraz pamięć.

Nie zabraknie też photo pointów rozlokowanych na terenie wystawy, dzięki którym będzie można uwiecznić swoją wizytę w magicznym ogrodzie.

Dodatkowym motywem wystawy jest ekologia i zrównoważony rozwój. Podczas spaceru będzie można poznać ciekawostki na temat tego, co powinniśmy robić, aby nasz świat zmieniać na lepsze. Wystawa, to multimedialna historia opowiedziana tysiącem kolorowych świateł. W towarzystwie Smerfetki zwiedzający ogród dowiedzą się, jak dbać o siebie i środowisko, poznają sposoby Papy Smerfa na budowanie wioski pełnej wzajemnego szacunku. Na smerfnej farmie zaś, Łasuch opowie jak dba o zdrowie i pełne brzuchy wszystkich Smerfów.  

Zaczarowany Las pełen jest niesamowitych postaci. Każdy Smerf ma inny charakter i zainteresowania, a jednak wszyscy potrafią ze sobą współpracować i dzielić się odpowiedzialnością za los ich wioski.   Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów sezonowych. Bilet uprawniający do odwiedzania ogrodu codziennie przez kolejne 4 miesiące, kosztuje w przedsprzedaży 55 zł normalny i 41 zł ulgowy (dla dzieci do 12 roku życia, seniorów od 60 roku życia oraz dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekuna). Promocyjne ceny obowiązują do 20 października.

"Ogród świateł Smerfy"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności