Takiego sklepu w Polsce jeszcze nie było. Został otwarty w Krakowie [ZDJĘCIA]

materiały prasowe
"Galeria Kazimierz"

W Krakowie został otwarty pierwszy w Polsce taki sklep. Od teraz można obejrzeć i kupić Muminkowe
produkty stacjonarnie w Galerii Kazimierz, gdzie powstał Moomin Shop.

reklama

Oficjalne otwarcie nastąpiło 12 października 2023 roku. Lokalni influencerzy, dziennikarze i działacze mieli okazję zapoznać się z asortymentem wieczór wcześniej, w trakcie zamkniętego eventu inaugurującego otwarcie sklepu.

reklama

Muminki obecne są w kulturze skandynawskiej od niemal 80 lat, ale są one bliskie nie tylko Skandynawom, ale i całym pokoleniom wychowujących się na nich Polaków. Wierzymy, że przedstawiane w nich wartości są ponadczasowe, a stojące za nimi idee wnoszą wiele wartości zarówno do życia najmłodszych, jak i osób dorosłych i starszych. W kolejnych miesiącach nasza obecność w Polsce będzie mocno zauważalna. Planujemy wspierać zarówno lokalnych, jak i globalnych licencjobiorców oraz fundacje pożytku publicznego – zapowiedziała Magdalena Biernat-Heikinnen, International Sales & Licensing Director z agencji Rights & Brands.

Licencja na prowadzenie Moomin Shopu została udzielona osobom, które mają doświadczenie w branży e-commerce, zwłaszcza w kategorii skandynawskich produktów.

W asortymencie punktu znaleźć można artykuły codziennego użytku i wyposażenia domu – takie jak kubki emaliowane, naczynia typu take-away, fartuchy, garnki, odzież i akcesoria, artykuły szkolne, portfele, ręczniki, breloki, czy nawet produkty dla zwierząt domowych. Dostępne są również przedmioty z linii dedykowanych kolekcjonerom.

Punkt zlokalizowany jest na 1. piętrze Galerii Kazimierz i jest czynny w godzinach funkcjonowania obiektu (od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00). Punkt ma 11 m2.

"Muminki sklep Kraków"
"Muminki sklep kraków"
"Muminki sklep kraków"
"Muminki sklep kraków"
"Muminki sklep kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności