Show Szalonych Naukowców. Wydarzenie już niebawem w Krakowie!

materiały prasowe
"Show Szalonych Naukowców"

Już w listopadzie w Krakowie zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie dla całych rodzin. Zapraszamy na barwne widowisko o naukowych perypetiach. Nie zabraknie spektakularnych eksperymentów, które na pewno wam się spodobają. Show Szalonych Naukowców, to emocjonujący pokaz, na którym musicie być!

reklama

Show Szalonych Naukowców, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

reklama

Warto zaznaczyć, że Szaleni Naukowcy to przede wszystkim emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe. Głównymi bohaterami są Człowiek-Robak, Profesor Traut, Igrek i Nina.

Podczas show zobaczycie m.in.:

"Show Szalonych Naukowców"

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany!

Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji!

Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy.  Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium  z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach.

Theremin (instrument muzyczny, na którym graje się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroniczny instrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie.

Czas trwania 60 min.

Polecamy dla dzieci od 7 lat.

Oferta specjalna dla grup zorganizowanych:

"Show Szalonych Naukowców"

Cena biletu od dziecka: 35 – 40 zł. ( w zależności od miasta i planu sali )

Na 10 dzieci 1 opiekun wchodzi bezpłatnie.

Aby dokonać rezerwacji, należy kliknąć Formularz zamówienia i wypełnić formularz. Po otrzymaniu wstępnego zamówienia – organizatorzy przydzielą dla Państwa miejsca i wyślą potwierdzenie na e-mail.

Kiedy i gdzie odbędzie się Show Szalonych Naukowców w Krakowie?

Show Szalonych Naukowców odbędzie się 7 listopada 2023 roku w Kinie Kijów. Spektakle zaplanowano na godzinę 10:30 i 18:00.

Nie czekaj! Już dziś kup bilety na to spektakularne show. KLIKNIJ TUTAJ.

Organizatorem trasy jest Eurosoul: https://eurosoul.pl/

"Show Szalonych Naukowców"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności