Sarsa *jestem marta + Meek Oh Why? + goście. Koncert odbędzie się w Klubie Studio

materiały prasowe
Klub Studio

Jeszcze w październiku zapowiada się kolejny świetny koncert w Klubie Studio. W Krakowie wystąpi Sarsa *jestem marta + Meek Oh Why? + goście.

reklama

Nieraz w informacjach prasowych dotyczących premier muzycznych, szumnie ogłasza się „nowy rozdział” w karierze artysty. W przypadku Sarsy, to nie nowy rozdział, tylko zupełnie nowa opowieść. Sarsa eksploruje alternatywne brzmienia. Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax.

reklama

Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog 5 minut ” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą oraz singiel – „Ciasto”, taneczny, energetyczny i tętniący bitem utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw. Sarsa to artystka, która przebyła długą drogę. Swoje muzyczne poszukiwania rozpoczęła od alternatywnych projektów.

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki, solowy singiel „Naucz mnie”. Utwór szybko stał się przebojem, przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych oraz uzyskał status diamentu. Jej teledyski liczą setki milionów wyświetleń, a debiutancki krążek zatytułowany „Zapomnij mi” pokrył się platyną. Kolejne albumy „Pióropusze” i „Zakryj” uzyskały status złotej płyty.

Sarsa tworzy zupełnie nową opowieść, zapraszamy do Klubu Studio na trasę * jestem marta.

Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 
28.10.2023 

 Otwarcie bram: 18:30
 Start koncertu: 20:00

Bilety:
 Stojące:
80 zł – ulgowe – pula limitowana tylko na TicketClub
90 zł – I pula – limitowana
99 zł – II pula – limitowana
109 zł – w dniu koncertu

 Balkon:
120 zł – przedsprzedaż
135 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne od środy 30.08.2023, od godziny 10:00 na:
 Ticketclub: https://ticketclub.pl/…/synestezje-muzyka-plastyka…/
 eBilet: https://www.ebilet.pl/…/festiwale/festiwal-synestezje…
 kupbilecik: https://bkb.pl/106032-97f0d

"Sarsa w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności