Prokocim. Mężczyzna przewoził sporo marihuany. Usłyszał zarzuty

"Narkotyki w prokocimiu"

Krakowscy policjanci zatrzymali 33-latka, u którego znaleźli sporą ilość narkotyków. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

reklama

Do zatrzymania doszło na początku października w rejonie Prokocimia. Wieczorem policjanci zauważyli pojazd, w którym znajdowała się osoba będąca w ich zainteresowaniu. Kryminalni natychmiast zatrzymali pojazd, który po wylegitymowaniu 33-letniego kierowcy został przeszukany.

reklama

Przewoził narkotyki

W samochodzie znaleźli worek przeznaczony do pakowania próżniowego, w którym znajdował się susz koloru brunatno- zielonego. Jak się okazało, mężczyzna przewoził w samochodzie ponad 1300 gramów marihuany.

Kryminalni zabezpieczyli nielegalny towar, natomiast 33-latek został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego komisariatu. Następnego dnia, mężczyźnie przedstawione zostały zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz czynienia przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu.

Sąd zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

Rozpracowali grupę przestępczą. Kontrterroryści siłowo weszli do mieszkania w Krakowie [VIDEO]

Swoje tajemnice odkryła Ekospalarnia. Mieszkańcy mieli okazję zwiedzić obiekt [ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności