Mężczyzna pobił i okradł własną matkę. Dostał policyjny dozór

Autor CowKrakowie.pl
"Pobił i okradł własną matkę"

Syn postanowił okraść własną matkę i ją pobić. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia lokalu wspólnie zamieszkałego z pokrzywdzoną i zakazu kontaktowania się z nią. Za te przestępstwa grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Sytuacja, która wydarzyła się kilka dni temu nie mieści się w głowie. Syn pobił matkę i ukradł jej pieniądze.

reklama

6 października br. policjanci z Krzeszowic zostali powiadomieni o kradzieży rozbójniczej. Na miejscu ustalili, że pokrzywdzona dzień wcześniej została okradziona przez swojego 28-letniego syna, który wyjął z jej torebki pieniądze w kwocie 3 tysięcy złotych.

Kobieta chciała odzyskać pieniądze. Zaatakował ją

Kiedy kobieta chciała odzyskać pieniądze wówczas syn ją zaatakował, bijąc pięściami, popychając, szarpiąc, a także groził jej pozbawieniem życia. Po tym zdarzeniu  mężczyzna ponownie okradł matkę zabierając z jej pokoju kwotę 1000 złotych.

Zrozpaczona kobieta postanowiła o wszystkim powiadomić służby. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę  i osadzili go w policyjnej celi.

Czas na karę

8 października w krakowskiej prokuraturze 28-latek usłyszał dwa zarzuty dokonania rozboju i kradzieży. Dodatkowo prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia lokalu wspólnie zamieszkałego z pokrzywdzoną i zakazu kontaktowania się z nią. Za te przestępstwa grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

Bieńczyce. Kobieta wyrzuciła przez okno ponad 100 tys. złotych

Napad. Grozili sprzedawcy nożem [ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności