Matteo Bocelli wystąpi w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
"Matteo Bocelli w Krakowie"

Niezwykle utalentowany wokalista zaśpiewa w naszym mieście. Pod koniec sierpnia mogliśmy zobaczyć jego spontaniczny występ na Rynku Głównym . Teraz czas na cały koncert, który odbędzie się w Centrum Kongresowe ICE Kraków.

reklama

Matteo Bocelli dał się już poznać polskiej publiczności w czasie koncertów swojego ojca – Andrei. U jego boku wystąpił kilkakrotnie, m.in. na stadionie w Poznaniu cztery lata temu i przed rokiem na PGE Narodowym, gdzie zaśpiewał także swoje piosenki. Jego pojawienie się na scenie za każdym razem było dla słuchaczy ogromną niespodzianką, którą przyjmowali z nieskrywaną radością. Owacje dla Matteo dorównywały tym, jakie dostawał Andrea.

reklama

Po raz pierwszy świat usłyszał Matteo Bocellego w „Fall on Me”, angielsko-włoskim utworze z 2018 roku, którego  młody Bocelli jest współautorem. Zaśpiewał go ze swoim ojcem. To wtedy publiczność dowiedziała się, że Andrea Bocelli ma bardzo uzdolnionego syna o aparycji amanta filmowego. Piosenka szturmem podbiła serca fanów na całym świecie, znalazła się także na przebojowym albumie seniora  „Sì”, który wspiął się na sam szczyt list Billboard 200 i UK Official Albums. Utwór odtworzono w różnych serwisach streamingowych 300 milionów razy. Znalazł się także na ścieżce dźwiękowej filmu Disneya „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.

Koncerty Matteo Bocellego odbędą się:
11 października – Centrum Kongresowe ICE Kraków 
14 października – COS Torwar, Warszawa
15 października – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Bilety na koncerty dostępne są na www.biletserwis.pl.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności