Margaret zagra w Krakowie [SZYBKI KONKURS]

Autor CowKrakowie.pl
Margaret zagra w Krakowie [SZYBKI KONKURS]

Margaret świętuje dekadę obecności na scenie. Z tej okazji artystka nie tylko wydała album w kultowej formule MTV UNPLUGGED, ale przygotowała również trasę koncertową, promującą ten gruntownie odświeżony repertuar.

reklama

Największe hity artystki wybrzmią z nową energią w akustycznej, kubańskiej odsłonie i w towarzystwie 14-osobowego zespołu znakomitych instrumentalistów. Na kanwie płyty „MTV UNPLUGGED MARGARET”, będącej zapisem grudniowego koncertu w warszawskim Teatro Cubano, wokalistka zagra 5 koncertów w całej Polsce, przenosząc zgromadzoną publiczność do barwnej i słonecznej Havany. Bogato aranżowane występy odbędą się kolejno we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, a każdy z nich będzie się charakteryzował wyjątkową atmosferą muzycznego ciepła, bliskości oraz intymności.

reklama

Krakowski występ artystki odbędzie się 15 października w klubie Kamienna 12.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne bilety na krakowski koncert artystki. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które wyślą do nas maila o treści „Margaret” na adres konkurs@cowkrakowie.pl. Na maile czekamy do godziny 19:00, 14 października. Zwycięzców powiadomimy o wygranej do końca dnia. Bilety zostaną przesłane w formie PDF.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności