Łydka Grubasa ponownie w Krakowie. Koncert już w piątek

Autor CowKrakowie.pl
"Łydka grubasa w Krakowie"

W najbliższy piątek, 27 października w krakowskim Klubie Kwadrat wystąpi Łydka Grubasa w towarzystwie metalowo – folkowej rewelacji z Rumunii – Dirty Shirt. Są jeszcze dostępne bilety.

reklama

Organizator Galicja Productions zaprasza 27 października do Klubu Kwadrat na muzyczną ucztę. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

reklama

Łydka Grubasa to Olsztyński zespół, który działa bardzo aktywnie od XX lat na scenie rockowej w Polsce i za granicą. Ma na koncie pięć płyt studyjnych, występy na wszystkich większych festiwalach wliczając to (kilkukrotnie) Dużą Scenę Pol’and’Rock oraz setki koncertów klubowych. Jest również laureatem nagrody Złotego Bączka na wspomnianym PnR oraz podwójnej platyny przyznanej przez SPAV za singiel „Rapapara”. Odsłuchania i wyświetlenia utworów łydki notuje się w milionach.

Grupa wykonuje bardzo różnorodną mieszankę muzyki rockowej, przeplataną zapożyczeniami ze wszelkich gatunków muzycznych. Warstwa tekstowa to satyra na otaczającą rzeczywistość, wzbogacona o dosadną puentę. Łydka jest zespołem, który jest bardzo żywiołowy na scenie i koncentruje się na publiczności, wciągając ją z całych sił do współpracy podczas koncertu. Część koncertów wykonuje w towarzystwie sekcji dętej, zapewniając jeszcze bardziej soczyste doznania dźwiękowe i wizualne.

Bilety

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/30449 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)

Bilety z systemu eBilet: https://sklep.ebilet.pl/aeou/83316593106354398

Bilety z sieci EMPIK:  https://empikbilety.pl/…/lydka-grubasa…/pazdziernik-2023

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/…/lydka-grubasa…/pazdziernik-2023

bilety tradycyjne do nabycia:

W sieci sklepów EMPIK i MEDIA MARKT w całej Polsce.

"Łydka Grubasa"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności