Kryminalni przeszukali mieszkanie na Ruczaju. Aresztowali jego lokatora

Autor CowKrakowie.pl
"Koguty policyjne"

Policjanci z Krakowa zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu ukrywał znaczne ilości narkotyków. Teraz odpowie on za przestępstwa narkotykowe przed sądem. Grozi mu kilka lat odsiadki.

reklama

Kilka dni temu krakowscy policjanci udali się w rejon Ruczaju, gdzie według ustaleń w jednym z tamtejszych bloków zamieszkiwać miał mężczyzna ukrywający nielegalne substancje. Po krótkiej obserwacji wytypowanego mieszkania policjanci zauważyli, że znajduje się w nim osoba będąca w ich zainteresowaniu.

reklama

Widząc to, funkcjonariusze już po chwili zjawili się pod ustalonym adresem, gdzie po poinformowaniu o powodzie ich wizyty wylegitymowali 42-latka. Jak się okazało, policyjne ustalenia okazały się trafne, gdyż kryminalni podczas przeszukania lokalu ujawnili w sumie ponad 180 gramów mefedronu, blisko 9 gramów amfetaminy, ponad 25 gramów marihuany, kilka telefonów komórkowych oraz wagę elektroniczną.

Został zatrzymany

W związku z tym 42-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej jednostki. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz czynienia przygotowań do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ponadto odpowie on również za udzielanie nielegalnych substancji innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Sąd zastosował wobec 42-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

Pasażer zamknął się w toalecie podczas kontroli biletów w pociągu i nie chciał wyjść. Już wiadomo dlaczego…

"Narkotyki"
Fot. Policja
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności