Krakowskie centrum handlowe zmieniło się nie do poznania

materiały prasowe
"Nowe Czyżyny"

Nowe Czyżyny przeszły metamorfozę. Krakowskie centrum handlowe zmieniło się nie do poznania. Dodatkowo prace prowadzone były wewnątrz obiektu, gdzie niedawno otwarto specjalnie zaaranżowany pokój dla opiekuna z dzieckiem.

reklama

Centrum Handlowe Nowe Czyżyny zyskały nową elewację, która współgra m.in. z Uchwałą Krajobrazową w Krakowie. Wewnątrz obiektu pojawiło się natomiast kolejne już udogodnienie dla rodzin.

reklama

Ostatnio prace skupiły się natomiast na najbardziej wizualnej części obiektu – jego elewacji. Fasada budynku przeszła właśnie gruntowną zmianę, zyskując nowoczesny design. Dotychczasowy jasno szary front centrum handlowego został pokryty eleganckim grafitowym kolorem.

Na elewacji, przy głównych wejściach do budynku, pojawiły się także drewnopodobne, ozdobne żerdzie, które zainspirowane są lamelami. Dodatkowo, przy wejściach do Nowych Czyżyn zmodernizowano zewnętrzne oświetlenie, które dziś jest w pełni energooszczędne.

Jak podkreślają przedstawiciele centrum, celem przeprowadzonej modernizacji była nie tylko poprawa wyglądu centrum handlowego. Prace polegały również na dostosowaniu układu i wielkości logotypów na elewacji do Uchwały Krajobrazowej w Krakowie.

Ale zmiany zaszły nie tylko na elewacji. Jednocześnie prace prowadzone były wewnątrz obiektu, gdzie niedawno otwarto specjalnie zaaranżowany pokój dla opiekuna z dzieckiem. To wydzielone miejsce, w którym można w komfortowych warunkach przewinąć i nakarmić pociechę.

Pokój wyposażono m.in. w przewijak, podgrzewacz do butelek z mlekiem, kuchenkę mikrofalową, a także w wygodny fotel i zabawki dla malucha. Nie brakuje tutaj także dostosowanych do potrzeb dziecka i opiekunów toalet. Sama przestrzeń jest natomiast pełna kolorów i przypomina dziecięcy pokój.

"Nowe Czyżyny"
Fot. Nowe Czyżyny
"Nowe Czyżyny"
Fot. Nowe Czyżyny
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności