Kraków został doceniony. Miasto zajęło I miejsce!

CowKrakowie.pl
"Balon z napisem Kraków"

Nasze miasto zostało docenione za działania na rzecz ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza. Gmina Miejska Kraków zajęła pierwsze miejsce w kategorii #ekoGMINA miejska w konkursie dla liderów ekologicznych województwa małopolskiego.

reklama

Krakowscy urzędnicy poinformowali, że nagrodę przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie podczas gali #ekoLIDER 30-lecia WFOŚiGW. Kraków został doceniony za działania na rzecz ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza.

reklama

Cel konkursu

Celem akcji jest promocja instytucji korzystających z systemu finansowania ochrony środowiska, a także ich najlepszych projektów.

W tym roku wyróżnienia otrzymało 39 instytucji w 13 kategoriach. Oprócz Gminy Miejskiej Kraków, w gronie nagrodzonych znalazły się m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie (II miejsce w kategorii #ekoPRZEDSIĘWZIĘCIE z zakresu ochrony powierzchni ziemi i gospodarki odpadami) oraz Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie (III miejsce w kategorii #ekoPRZEDSIĘWZIĘCIE z zakresu edukacji ekologicznej).

Zobacz również:

Tramwaj do Mistrzejowic. Postępy prac w okolicy ronda Polsadu [ZDJĘCIA Z DRONA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności