Klub Morsów KALORYFER zaprasza do morsowania. Rozpoczęcie sezonu już za kilka dni

Autor CowKrakowie.pl
"Morsowanie w Krakowie"

Przed nami coraz chłodniejsze dni, co za tym idzie krakowski Klub Morsów KALORYFER przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu 2023/2024 i zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

reklama

Klub rozpocznie sezon 2023/2024 w niedzielę, 22 października na Bagrach. Wystarczy zabrać kąpielówki, ręcznik i dobry humor.

reklama

Klub zaprasza ok. godz. 12:00 na plażę „Mała Chorwacja”, która znajduje się na Bagrach [sprawdź na mapie]. Udział mogą wziąć również osoby, które chcą zaliczyć swój debiut w morsowaniu, na miejscu wszyscy służą radą i pomocą.

Początek sezonu to też tradycyjnie zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. W tym roku wspomożemy Stowarzyszenie Dog Rescue, na FB jako Przygarnij Psiaka i Przygarnij Kociaka. SDR to ekipa fajnych ludzi, która skutecznie pomaga walcząc z bezdomnością psów i kotów. Będzie to też okazja aby poznać podopiecznych stowarzyszenia a ludzie o otwartych, dobrych sercach, a takich wśród nas nie brakuje – będą mogli dowiedzieć się, jak można pomóc Stowarzyszeniu na co dzień, nie tylko jednorazowo. – informują organizatorzy.

"Morsowanie w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności