Klub Morsów KALORYFER zaprasza do morsowania. Rozpoczęcie sezonu już za kilka dni

Autor CowKrakowie.pl
Klub Morsów KALORYFER zaprasza do morsowania. Rozpoczęcie sezonu już za kilka dni

Przed nami coraz chłodniejsze dni, co za tym idzie krakowski Klub Morsów KALORYFER przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu 2023/2024 i zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

reklama

Klub rozpocznie sezon 2023/2024 w niedzielę, 22 października na Bagrach. Wystarczy zabrać kąpielówki, ręcznik i dobry humor.

reklama

Klub zaprasza ok. godz. 12:00 na plażę „Mała Chorwacja”, która znajduje się na Bagrach [sprawdź na mapie]. Udział mogą wziąć również osoby, które chcą zaliczyć swój debiut w morsowaniu, na miejscu wszyscy służą radą i pomocą.

Początek sezonu to też tradycyjnie zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. W tym roku wspomożemy Stowarzyszenie Dog Rescue, na FB jako Przygarnij Psiaka i Przygarnij Kociaka. SDR to ekipa fajnych ludzi, która skutecznie pomaga walcząc z bezdomnością psów i kotów. Będzie to też okazja aby poznać podopiecznych stowarzyszenia a ludzie o otwartych, dobrych sercach, a takich wśród nas nie brakuje – będą mogli dowiedzieć się, jak można pomóc Stowarzyszeniu na co dzień, nie tylko jednorazowo. – informują organizatorzy.

"Morsowanie w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności