Jest praca! Poszukiwani są kontrolerzy biletów w komunikacji miejskiej

Autor CowKrakowie.pl
"Autobus MPK"

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie poszukuje chętnych osób do pracy jako kontroler biletów w komunikacji miejskiej. Jakie są obowiązki?

reklama

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną i potrafisz zachować spokój w trudnych sytuacjach, ta praca jest właśnie dla ciebie – zaznacza ZTP.

reklama

Obowiązki

Prowadzenie kontroli dokumentów przewozu oraz kontroli stosowania warunków przewozu zwierząt i rzeczy w pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na obszarze Gminy Miejskiej Kraków oraz gmin sąsiadujących.

Nakładanie i pobieranie opłat dodatkowych (wezwań do zapłaty/potwierdzeń zapłaty) za brak ważnego biletu, dokumentu poświadczającego uprawnienie do ulgowych bądź bezpłatnych przejazdów, niezastosowanie się do warunków przewozu zwierząt i rzeczy w pojazdach KMK oraz za nieuzasadnione zatrzymanie bądź zmianę trasy pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wykonywanie dodatkowych czynności związanych z kontrolą biletów, w szczególności podejmowanie działań wobec pasażera, który odmówił okazania dokumentu tożsamości koniecznego do wystawienia wezwania do zapłaty.

Czas pracy

Praca na liniach dziennych oraz nocnych.
Praca przez wszystkie dni tygodnia.

Zgłoszenia

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chciałbyś dołączyć do zespołu kontrolerów, to wyślij zgłoszenie.

CV wraz z informacją o możliwości przetwarzania danych osobowych w zakresie rekrutacji można składać osobiście bądź pocztą tradycyjną na Dziennik Podawczy – Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie, ul. Wielopole 1, 31-072 Kraków lub na adres mailowy sekretariat@ztp.krakow.pl.

Warunki płacowe

W ogłoszeniu Zarząd Transportu Publicznego takiej informacji nie umieścił.

Zobacz również:

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Te osoby będą mogły wejść za darmo

Kaufland wprowadził innowacyjne rozwiązanie. Kolejne ułatwienie dla klientów

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności