Agresor nie został wpuszczony na pokład samolotu. Zaatakował funkcjonariuszy

Autor CowKrakowie.pl
Agresor nie został wpuszczony na pokład samolotu. Zaatakował funkcjonariuszy

Agresywny Gruzin nie został wpuszczony do samolotu, bo był kompletnie pijany i awanturował się na lotnisku. Agresor usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za to przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

reklama

Do zdarzenia doszło 18 października na krakowskim lotnisku. Na miejsce został wysłany patrol policji. Wcześniej interweniowali pracownicy Służby Ochrony Lotniska, którzy przekazali policjantom agresora.

reklama

Mundurowi ustalili, że  41-letni obywatel Gruzji nie został wpuszczony na pokład samolotu do Warszawy, ze względu na stan upojenia alkoholowego, przy czym się również awanturował. W trakcie interwencji Gruzin wciąż zachowywał się agresywnie, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy, a w konsekwencji  naruszył ich nietykalność cielesną, poprzez popychanie i uderzanie.

Okazało się też, że był kompletnie pijany – miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 41-latek został przez policjantów zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Gruzin usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za to przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

Zobacz również:

Kobieta przelała oszustom prawie 300 tysięcy złotych

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności