Zalety mieszkania na Podgórzu Duchackim w Krakowie

artykuł sponsorowany

Chcąc kupić mieszkanie w Krakowie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego potencjalną lokalizację. Jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic w Krakowie jest obecnie dzielnica Podgórze Duchackie. Co sprawia, że warto tam zamieszkać i zapoznać się z nową inwestycją mieszkaniową Bochenka Vita?

Dlaczego warto zamieszkać na Podgórzu Duchackim w Krakowie

Podgórze Duchackie jest obecnie uznawane za jedną z najpopularniejszych dzielnic Krakowa. Za zamieszkaniem tam przemawia między innymi:

  • doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta, co jest możliwe dzięki położeniu dzielnicy niedaleko obwodnicy Krakowa. Pozwala to nie tylko szybko wyjechać z miasta, ale również bez problemu dostać się do centrum, co zajmuje jedynie kilkanaście minut;
  • możliwość korzystania z licznych terenów zielonych, których przykładem może być malowniczy Park Rzeczny Drwinka oraz zielone skwery i alejki, które są idealnym miejscem spacerów, joggingu czy weekendowych pikników. Poza tym w okolicy znajduje się również wiele ścieżek rowerowych, które z pewnością docenią miłośnicy tego typu aktywności, którzy zamieszkują Podgórze Duchackie w Krakowie.
  • brak miejskiego zgiełku. Przestrzeń, cisza oraz odpowiedni klimat osiedla sprawiają, że na Podgórzu Duchackim żyje się spokojnie;
  • fakt, że nowe mieszkania w Krakowie Podgórzu projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, czego przykładem może być inwestycja Bochenka Vita;
  • rozbudowana infrastruktura lokalna, która zaspokaja potrzeby między innymi rodzin z dziećmi, czy singli, którzy mogą korzystać z dostępnej w okolicy oferty gastronomicznej, czy kulturalnej.

Bochenka Vita – nowe mieszkania na Pogórzu Duchackim w Krakowie

Chcąc zamieszkać na Podgórzu Duchackim w Krakowie warto zwrócić uwagę na mieszkania oferowane w ramach inwestycji Bochenka Vita, która została przedstawiona pod linkiem: https://develia.pl/pl/mieszkania/krakow/bochenka-vita/. Nieruchomości dla siebie mogą tam znaleźć zarówno osoby, które poszukują pierwszego mieszkania, jak i Ci, którzy potrzebują przestronnego lokum dla rodziny, czy azylu, który pozwoli im uciec od zgiełku centrum miasta. Umożliwia to fakt, że w ofercie są nowe mieszkania w Krakowie, o zróżnicowanych metrażach (od 27-metrowych kawalerek po 94-metrowe mieszkania 4-pokojowe). Każde z nich wyposażone jest w balkon, taras lub ogródek, co niewątpliwie zwiększa komfort użytkowania. Właściciele mieszkań do dyspozycji mają również podziemną halę garażową.

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie w Krakowie?

Przed kupnem mieszkania warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które sprawią, że transakcja przebiegnie bez komplikacji a lokum będzie można komfortowo użytkować:

  • metraż, który powinien odpowiadać liczbie lokatorów, a także ich stylowi życia;
  • lokalizację;
  • cenę, która powinna mieścić się w przyjętym budżecie oraz bezpośrednio wynikać z jakości mieszkania, oferowanej przez dewelopera.
  • wiarygodność dewelopera, który powinien posiadać ugruntowaną pozycję oraz dobre opinie. Przykładem może być DEVELIA, która realizuje inwestycję Bochenka Vita. Developer działa na rynku od 2007 roku realizując  inwestycje wKrakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Pozwoliło to oddać do użytku ponad 16 tys. lokali mieszkalnych;
  • infrastrukturę lokalną, która jeśli chodzi o mieszkania deweloperskie w Krakowie, często również jest dopiero rozbudowywana.

Mieszkanie na Podgórzu Duchackim w Krakowie to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Świetna lokalizacja, doskonałe skomunikowanie z innymi dzielnicami, dobra infrastruktura i dużo terenów zielonych, które gwarantują spokój, z dala od miejskiego zgiełku.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności