Za nami pierwsza krakowska edycja Heli Moto Picnic [ZDJĘCIA]

autor CowKrakowie.pl
"Heli Moto Picnic"

W niedzielę, 3 września na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego miała miejsce pierwsza krakowska edycja Heli Moto Picnic. Wydarzenie zgromadziło setki pasjonatów śmigłowców i motoryzacji. Nie zabrakło także koncertów. Główną gwiazdą wieczoru był Smolasty.

reklama

Heli Moto Picnic rozpoczęło się w niedzielę o godzinie 10.00 – dla mieszkańców Krakowa przygotowano sporo atrakcji. Można był m.in. skorzystać z lotów widokowych nas miastem, nie zabrakło wystawy sportowych samochodów. Na scenie zobaczyliśmy pokaz mody Anety Larysy Knap Folk Design, główną gwiazdą wieczoru był Smolasty, a resztę dnia dopełniły legendy ENERGY2000 DJs Team: Thomas & Hubertus, Don Pablo, Daniels.

reklama

Organizatorem wydarzenia pod tytułem „Heli Moto Picnic” był Heli Promotions przy współorganizacji z GSA Aviation sp. z o. o. oraz fundacji TurboPomoc.

„Heli Moto Picnic” to wydarzenie zrzeszające sympatyków lotnictwa oraz motoryzacji a część charytatywna jest jednym z elementów składających na całość przedsięwzięcia. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Nadal można pomóc

Fundacja TURBOPOMOC cały czas działa w sieci i prowadzi zbiórki dla swoich podopiecznych. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc najmłodszym w walce z ich chorobą.
Więcej informacji o wszystkich aukcjach i działaniu Fundacji znajdziecie pod tym linkiem:
https://www.turbopomoc.pl/

CowKrakowie.pl było partnerem medialnym tego wydarzenia.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności