W ten weekend do Krakowa przyjedzie m.in. największy monster truck

W ten weekend do Krakowa przyjedzie m.in. największy monster truck

Już w najbliższy weekend w Krakowie zaplanowano imprezę dla wszystkich fanów motoryzacji. przed nami TUNING SHOW EXPO – największe motoryzacyjne show w Małopolsce. Zaplanowano sporo atrakcji. Znamy szczegóły.

reklama

Ponad 200 najlepszych, starannie wyselekcjonowanych projektów tuningowych i motorsportowych z Polski, pokazy driftu, przejażdżki największym na świecie monster truckiem, spotkania ze sportowcami, YouTuberami i TikTokerami, przeloty helikopterem nad Krakowem – to tylko kilka przykładów atrakcji przygotowanych dla uczestników podczas TUNING SHOW EXPO.

reklama

Największy monster truck na świecie!

Ma ponad 10 metrów długości, 3,5 metra wysokości i prawie tyle samo szerokości – mowa o największym na świecie monster trucku, który zbudowany został w Polsce na bazie japońskiego Nissana Titana. Podczas TUNING SHOW EXPO w EXPO Kraków będzie można nie tylko podziwiać pojazd, ale i skorzystać z przejazdu tą niesamowitą maszyną. Już samo wejście do kabiny jest budzącym adrenalinę przeżyciem, ponieważ aby dostać się do środka, trzeba wspiąć się po wysokich schodkach. Jedno jest pewne – przejazd największym potworem na świecie, gwarantuje niezapomniane emocje!

Strefa driftu, tuningu, car audio

Wiele ciekawych aktywności zaplanowanych jest również w strefach driftu, tuningu i car audio. W strefie driftu skorzystamy m.in. z drift TAXI, czyli przejazdów na prawym siedzeniu samochodu w widowiskowym, kontrolowanym poślizgu; w strefie tuningu na specjalnych stoiskach uczestnicy będą obserwować proces profesjonalnego oklejania aut, a następnie zostaną zaproszeni do spróbowania swoich sił np. w przyciemnianiu szyb samochodu; w strefie car audio odbędą się ostatnie w sezonie 2023 zawody PASCA rozgrywane według formatu PROPPER DROPPERS, dB RACE, a także odbędzie się turniej FANATICAAUDIO COMPETITION. A jeśli emocji nadal będzie mało, to z pewnością dostarczą ich symulatory wyścigowe, które pozwolą siąść za sterami najszybszych maszyn na świecie.

Goście specjalni!

Sercem wydarzenia będzie Scena Główna, na której spotkamy gwiazdy motorsportu i popularnych twórców treści internetowych. Udział w imprezie potwierdził m.in. Sebastian Kraszewski prowadzący kanał motoryzacyjny Kickster TV – bez wątpienia jedna z największych YouTube’owych gwiazd w Polsce, znany ze swojego poczucia humoru i luźnego podejścia do motoryzacji. Spotkamy również Grzegorza Leszko – prowadzącego kanał Leszko TV – youtubera i twórcę motoryzacyjnego;  Damiana Kurcza – youtubera, który opowie o pasji do budowania samochodów wyścigowych, Aleksandra Pelikańskiego znanego jako Młody Pelikan oraz Kubę Święcha – młodych kierowców rajdowych. TUNING SHOW EXPO będzie fantastyczną okazją nie tylko do poznania ulubionych postaci ze świata motoryzacji, ale i do zbicia z nimi przysłowiowej „piątki”.

Topowi wystawcy!

Wśród wystawców spotkamy topowe w Polsce firmy oferujące sprzęt i akcesoria dla motoryzacji od opon, przez oświetlenie, aż po kosmetyki, naklejki i gadżety. TUNING SHOW EXPO ponownie sprawi, że EXPO Kraków na dwa dni zamieni się w największy w Małopolsce garaż samochodowy, w którym znawcy zamieniają samochody w unikatowe perełki, a przecież o to chodzi w tuningu!

Nie tylko samochody!

Podczas TUNING SHOW EXPO na moc wrażeń mogą liczyć nie tylko fani czterech, ale i dwóch kółek. Partner wydarzenia – MotoMikołaje Kraków – przygotował wiele niesamowitych atrakcji. Wśród nich m.in. wystawa zabytkowych i tuningowanych motocykli oraz pokazy motocyklowe. MotoMikołaje Kraków poprowadzą również szkolenia z pierwszej pomocy.

TUNING SHOW EXPO nie zna wieku

Impreza odbędzie się pod dachem, co jest ogromnym atutem i wyróżnikiem wydarzenia, bowiem bez względu na pogodę organizatorzy – Targi w Krakowie Sp. z o.o. i Showtime Tomasz Pansewicz – gwarantują fantastyczną zabawę. Program przygotowywany został przez pasjonatów motoryzacji, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że zainteresowania warto rozwijać od najmłodszych lat. Dlatego szereg niespodzianek czeka nie tylko na starszych, ale i młodszych fanów czterech kółek. Wśród nich m.in. możliwość sterowania modelami RC po specjalnie przygotowanym torze. Zaplanowane atrakcje będą miały charakter rozrywkowy oraz edukacyjny, a na wydarzenie warto przyjść w większym gronie – rodziny lub przyjaciół. Fakt, iż impreza odbywa się w zamkniętej, klimatyzowanej przestrzeni daje ogrom możliwości. Jak podkreślają sami wystawcy – wysokiej klasy oświetlenie w EXPO Kraków sprawia, że samochody prezentują się tutaj doskonale. Widać, jak wiele serca wkładane jest w każdy detal.

Program wydarzenia https://tuningshowexpo.pl/harmonogram

Bilety https://tuningshowexpo.exposupport.pl/shop

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności