W parku Zaczarowanej Dorożki odbędzie się rodzinny piknik. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne

W parku Zaczarowanej Dorożki odbędzie się rodzinny piknik. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne

W najbliższą niedzielę, 10 września zaplanowano kolejne wydarzenie w Krakowie. Tym razem na Prądniku Czerwonym odbędzie się piknik rodzinny zorganizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana.

reklama

Animacje dla dzieci, warsztaty florystyczne, tworzenie łapaczy snów, Bubble Show, zabawy z językiem angielskim, dmuchańce i fotolustro – to tylko część atrakcji, które czekają na mieszkańców Krakowa już w najbliższą niedzielę (10 września) w godz. 15:00-19:00 w Parku Zaczarowanej Dorożki, podczas rodzinnego pikniku organizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana.

reklama

Wszystkie atrakcje podczas pikniku są bezpłatne. Oprócz warsztatów i animacji dla dzieci, piknikowicze mogą też liczyć na małe co nieco – organizatorzy przygotowują dla nich bezpłatny poczęstunek.

Impreza odbywa się w ramach Miejskiego Programu Integracji Międzypokoleniowej, realizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana od 2021 roku. W jego ramach organizowane są różne formy aktywności i wspólnego spędzania wolnego czasu dla krakowskich dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów: wycieczki, pikniki, potańcówki i warsztaty artystyczne.

"Piknik park zaczarowanej dorożki"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności