Rodzinne spotkanie z legendą Porsche. Wstęp bezpłatny

Autor CowKrakowie.pl
"Rodzinne spotkanie z legendą Porsche"

W najbliższą niedzielę, 1 października zapowiada się kolejne bezpłatne wydarzenie w Krakowie. Przed nami rodzinne spotkanie z legendą Porsche. Dla młodszych uczestników zaplanowano konkursy, kolorowanki, składanie klocków LEGO i wiele innych atrakcji. Wstęp bezpłatny.

reklama

Muzeum Inżynierii i Techniki wraz ze Stowarzyszenie „Pasja Porsche” zapraszają w niedzielę, 1 października, w godz. 10.00–17.00 całe rodziny na spotkanie z legendą marki Porsche.

reklama

Będzie to także rzadka okazja do zobaczenia wnętrza nieotwartego jeszcze oddziału MIT – Hangaru Czyżyny (os. 2 Pułku Lotniczego 26 a).

Zabytkowy hangar jest jednym z kilku elementów infrastruktury dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny. Został przekazany w użytkowanie Muzeum w 2009 roku. Obiekt był wtedy w bardzo złym stanie technicznym i wymagał generalnego remontu. W 2019 roku Muzeum udało się uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych. Obecnie zakończono już realizację projektu zmodernizowania hangaru wraz z budynkiem dawnej kotłowni. Stworzona została nowa, bardzo oryginalna i atrakcyjna przestrzeń ekspozycyjna.

Zobacz również:

Uruchomiono nowy punkt wymiany przedmiotami dla mieszkańców

Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino odwiedzi Kraków

Już w sobotę odbędzie się Święto Kina. Kupicie taniej bilety!

Cyrk na wodzie Waterland przyjedzie do Krakowa

Komunikat Małopolskiego Lekarza Weterynarii w Krakowie

"zlot porche"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności