Nowa linia lotnicza i nowe połączenie uruchomione zostanie z Krakowa

Nowa linia lotnicza i nowe połączenie uruchomione zostanie z Krakowa

Z krakowskiego lotniska uruchomione zostanie kolejne połączenie. Już w sezonie ZIMA 2023/24 powitamy linię Sun d’Or International Airlines , która latać będzie do Tel Awiwu. Nowe samoloty powitamy 1 grudnia.

reklama

Sun d’Or International Airlines to czarterowy przewoźnik lotniczy z Izraela, który realizuje również rejsy regularne w ramach siatki połączeń El Al. Do Tel Awiw’u z Krakowa będzie można polecieć od 1 grudnia dwa razy w tygodniu.

reklama

„Tel Awiw – kolejna słynna metropolia w bogatej siatce połączeń Kraków Airport – jest potwierdzeniem, że Kraków i Małopolska są niezwykle atrakcyjnym regionem dla linii lotniczych z całego świata.” powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Połączenia z Tel Awiwem oferować będą  także PLL LOT, Ryanair, Wizzair. Łacznie z nowym przewoźnikiem będzie to 14 połączeń tygodniowo.

Turyści z Izraela przybywają do naszego miasta w poszukiwaniu historycznych miejsc bliskich ich sercu, Polacy z kolei zachwycają się Tel Awiwem jako nowoczesnym i tętniącym życiem miastem, słynnym
 z pięknych plaż, centrum rozrywki, ale także klimatycznych zaułków, uliczek i portu starej Jaffy.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Zobacz również:

Zbliżają się Targi Książki w Krakowie. Wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne

Powstał nowy mural poświęcony Wisławie Szymborskiej [ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności