Najlepszy Tribute Band zespołu Metallica wystąpi w Krakowie

materiały prasowe
Najlepszy Tribute Band zespołu Metallica wystąpi w Krakowie

Już w październiku w naszym mieście wystąpi najlepszy Tribute Band zespołu Metallica. Doświadczycie wyjątkowego koncertu, w którym zespół Scream Inc. wraz z ukraińską orkiestrą symfoniczną przedstawią symfoniczne wersje największych hitów. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka. Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe.

Wyjątkowe wydarzenie

"Koncert Metallica&Symphony SCREAM INC"

Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory Metalliki z albumu 'S&M’ (1999 r.) w aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz utwory „The Unforgiven” oraz „The Unforgiven II” w aranżacji Andriya Liutyi – perkusisty zespołu!

Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!

Wydarzenie odbędzie się 9 października w ICE Kraków. Bilety dostępne są pod tym linkiem.

Nie czekaj i już dziś kup bilet na Metallica&Symphony SCREAM INC w Krakowie!

"Koncert metallica w Krakowie"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności