Myslovitz oraz Püdelsi zagrają na Rynku Podgórskim

Autor CowKrakowie.pl
"Pudelsi"

W najbliższą niedzielę, 24 września odbędzie się  finał Podgórskiej Jesieni Kulturalnej. Wydarzenie zaplanowano na Rynku Podgórskim. Zagrają Myslovitz oraz Püdelsi.

reklama

Centrum Kultury Podgórza zaprasza wszystkich krakowian i gości na powitanie jesieni w towarzystwie muzycznych gwiazd – m.in. zespołów Myslovitz oraz Püdelsi, które odbędzie się w niedzielę, 24 września, na Rynku Podgórskim

reklama

Jak co roku, finał Podgórskiej Jesieni Kulturalnej odbędzie się na Rynku Podgórskim (niedziela, 24 września, w godz. 15.00-21.00). Najpierw (godz. 15.00) na plenerowej scenie zaprezentuje się Big Band Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego. Potem (godz. 16.00), wystąpi trio Elokwencja, w składzie: Ela Kulpa (wokal), Jerzy Kulawik (wokal, saksofon, klarnet) oraz Jarema Pogwizd (pianino) – wykonując najsłynniejsze standardy jazzowe, największe przeboje Luisa Armstronga, Amy Winehouse oraz klasyki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. O 17:15 estradą zawładną niepokorni rockmani rodem z Podgórza, znani z unikatowego brzmienia i społecznie zaangażowanych tekstów, czyli Püdelsi.

A na koniec wisienka na muzycznym torcie, czyli koncert Myslovitz – jednego z najważniejszych rockowych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Od godziny 19:00 będzie można usłyszeć nie tylko takie ponadczasowe przeboje Myslovitz jak: „Długość dźwięku samotności”, „Dla ciebie”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown”, czy „Z twarzą Marilyn Monroe”, ale również kawałki z najnowszej płyty zespołu, zatytułowanej „Wszystkie narkotyki świata”, która miała swoją premierę w marcu tego roku.

Wstęp na muzyczne powitanie jesieni na Rynku Podgórskim jest wolny.

Wydarzenie to jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności