Kobieta okradła swoich pracodawców

Autor CowKrakowie.pl
Kobieta okradła swoich pracodawców

Mieszkanka Krakowa postanowiła okraść swoich pracodawców. Poszkodowani wycenili straty na ponad 20 tysięcy złotych. Złodziejka usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

11 września krakowscy policjanci otrzymali zawiadomienie od właścicielki jednego z krakowskich lombardów dotyczące kradzieży telefonu oraz biżuterii. Podejrzenia zgłaszającej od razu padły na nowo zatrudnioną kobietę, która od pewnego czasu nie przychodzi do pracy oraz unika z nią kontaktu. Kryminalni szybko ustalili miejsce, w którym przebywać miała podejrzewana kobieta.

reklama

Policjanci pojechali zatrzymać kobietę

12 września br. w godzinach wieczornych funkcjonariusze udali się do jednego z mieszkań w rejonie Woli Duchackiej, gdzie zastali kobietę, będącą w ich zainteresowaniu. Mundurowi poinformowali 32-latkę o powodzie ich wizyty, a następnie w trakcie przeszukania zajmowanego przez nią lokalu ujawnili m.in. skradziony z lombardu telefon komórkowy. Następnie kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnej jednostki.

Jak ustalili policjanci, 32-latka pracowała dodatkowo w innym lombardzie, z którego również ukradła złotą biżuterię. W trakcie przesłuchania kobieta przyznała się do kradzieży oraz sprzedaży zrabowanej biżuterii. W sumie właściciele placówek wycenili straty na ponad 20 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności