Już w sobotę odbędzie się Święto Kina. Kupicie taniej bilety!

Autor CowKrakowie.pl
"Multikino w Krakowie"

Już w najbliższą sobotę, 30 września warto wybrać się do krakowskiego Multikina. W tym dniu będzie można zakupić taniej bilety na filmy 2D. Przed nami Święto Kina 2023 – co zobaczymy na ekranie?

reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie. W związku z sobotnim Świętem Kina bilety w Multikinie będą kosztować tylko 12zł plus opłaty internetowe czy zakupie biletów online. Będzie to już 8. edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i  wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

reklama

Celem akcji jest propagowanie kultury chodzenia do kina, dlatego jeśli masz jakieś filmowe zaległości z wakacji, to przyjdź! Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze premiery, to przyjdź! Jeśli chcesz przypomnieć sobie magię kina, to również Multikino zaprasza!

Co w repertuarze?

W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak „Piła X”, „Doppelganger. Sobowtór”, „Twórca” i „Moje wielkie greckie wesele 3”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Duchy w Wenecji”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Teściowie 2  czy „After 5. Na zawsze”. Ponadto przedpremierowo pokażemy podnoszące na duchu „Święto ognia” w reżyserii Kingi Dębskiej. Film powstał w oparciu o książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności