Już 10 września kolejna gwiazda wystąpi w Krakowie. Są jeszcze dostępne bilety

"Tauron arena kraków"

Zostało niewiele dni do kolejnego wydarzenia, które odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. W niedzielę, 10 września w naszym mieście wystąpi Louis Tomlinson znany z One Direction. Są jeszcze dostępne bilety.

reklama

Louis zdobył sławę po udziale w edycji programu The X Factor w 2010 roku. Początkowo występował jako artysta solowy, jednak w trakcie eliminacji, razem z czterema innymi uczestnikami – Harrym Stylesem, Liamem Paynem, Niallem Horanem i Zaynem Malikiem – podjęli decyzję, aby wystąpić wspólnie jako zespół One Direction. Stali się jedną z największych gwiazd The X Factor, regularnie dominując na listach przebojów na całym świecie i sprzedając ponad 50 milionów płyt w ciągu dekady. 

reklama

W 2016 wydał swój debiutancki solowy singiel, platynowy „Just Hold On”, który nagrał we współpracy z Steve’em Aokim. Kilka miesięcy później osiągnął szczyty amerykańskich list przebojów z singlem „Back to You”, będącym efektem współpracy z Bebe Rexha i Digital Farm Animals. W 2019 roku kontynuował wydawanie singli, które ostatecznie znalazły się na jego debiutanckim albumie „Walls”. Dwa lata później Tomlinson wydał drugi album o nazwie „Faith in the Future”, który zawierał stadionowy singiel „Bigger Than Me”. Album ten zdobył pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów i uplasował się w pierwszej piątce w Europie, Oceanii oraz w USA.

Teraz Tomlinson ponownie odwiedza Polskę, aby spotkać się i podzielić muzyką ze swoimi fanami. 10 września wystąpi w Krakowie, a dzień później zaśpiewa w Łodzi.

BILETY:

Organizatorzy proszą o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

"LOUIS TOMLINSON kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności