Hala basenowa w Parku Wodnym ponownie została otwarta. Z jakich atrakcji można skorzystać?

"Park Wodny w Krakowie"

Mamy świetną informację dla mieszkańców Krakowa, którzy planują znaleźć ochłodę i skorzystać z atrakcji Parku Wodnego. Od soboty, 9 września ponownie hala basenowa jest czynna. Zakończyły się coroczne prace techniczne, które trwały kilka ostatnich dni.

reklama

8 września zakończyły się prace techniczne, które prowadzone były w hali basenowej Parku Wodnego. W tym czasie obiekt działał w ograniczonym zakresie – a z basenów nie można było korzystać. Jednak od dziś wszystko w pełni działa i można tutaj świetnie się bawić.

reklama

Przypomnijmy, jakie czekają na was atrakcje w krakowskim Parku Wodnym:

Od 2000 r. Park Wodny zapewnia świetną zabawę i doskonały wypoczynek zarówno mieszkańcom Małopolski, jak i turystom odwiedzającym Kraków. W Parku Wodnym znajdziecie pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, jacuzzi z wodą solankową, Rwąca Rzekę, Tęczowa Ścieżkę, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania. W strefie dla najmłodszych znajduje się brodzik z Wyspą Piratów i trzema małymi zjeżdżalniami

Nie zapominajmy również o zjeżdżalniach zewnętrznych KONGO, NITRO, TWISTER, SPEED FIRE oraz największa rura wewnętrzna – pontonowa MAMBA.

Hala basenowa to nie wszystko! Warto również skorzystać z Saunarium, które ma powierzchnię 400 m 2.

Zobacz również:

Bogata oferta zajęć dla dzieci i młodzieży w klubie FitPark

"Park wodny w Krakowie"
Park wodny
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności