Groźny wypadek na ul. Brożka. Są osoby poszkodowane

Groźny wypadek na ul. Brożka. Są osoby poszkodowane

Dziś w Krakowie doszło do bardzo groźnego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Grota – Roweckiego i Jana Brożka. Są osoby poszkodowane.

reklama

Do zdarzenia doszło po godzinie 11:30 na skrzyżowaniu ulic Grota – Roweckiego i Jana Brożka w Krakowie. Jak poinformował CowKrakowie.pl rzecznik krakowskiej policji, w wypadku brały udział dwa samochody, taksówka i Volkswagen.

reklama

Jak podaje przedstawiciel policji, taksówka zatrzymała się na skrzyżowaniu, a za nią stał Volkswagen. W pewnym momencie kierowca tego pojazdu zasłabł, a pasażerka wyszła, aby udzielić mu pomocy. Gdy opuściła samochód, wtedy najprawdopodobniej noga kierowcy przesunęła się na pedał gazu i samochód ruszył, przez co uderzył także w taksówkę (chwilę wcześniej taksówkarz wyszedł z pojazdu udzielić pomocy mężczyźnie). W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została pasażerka Volkswagena.

Kierowca, który zasłabł był reanimowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego, po przywróceniu czynności życiowych został zabrany do jednego z krakowskich szpitali.

Do pasażerki taksówki, która była w ciąży także wezwana została karetka.

Fot. Krzysiek M. / CowKrakowie.pl
Fot. Tomasz / KMRT
Fot. Tomasz / KMRT
Fot. Tomasz / KMRT
Fot. Tomasz / KMRT
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności