W Galerii Bronowice trwa ewakuacja. Na szczęście to tylko ćwiczenia

W Galerii Bronowice trwa ewakuacja. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Dziś, 6 września o godz. 09:10, w Galerii Bronowice rozpoczęły się standardowe ćwiczenia przeciwpożarowe, sprawdzające w praktyce organizację i warunki ewakuacji obiektu oraz współpracę wszystkich służb, od których zależy bezpieczeństwo odwiedzających. Potrwają one około godziny. Po tym czasie wszyscy będą mogli wrócić do budynku.

reklama

Planowana próbna ewakuacja, zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym ochrony przeciwpożarowej obiektów, takich jak Galeria Bronowice powinna być przeprowadzana minimum raz na dwa lata. W związku z tym dzisiaj o godz. 09:10 wszystkie osoby przebywające na terenie Galerii Bronowice, zgodnie z procedurami ewakuacyjnymi, zostały poproszone o opuszczenie obiektu, a odpowiednie służby przystąpiły do realizacji ćwiczeń. 

reklama

„Ćwiczenia PPOŻ pozwalają nam zapewnić odpowiednie przeszkolenie pracownikom sklepów oraz obsłudze Galerii, jak również przećwiczyć procedury na wypadek realnego zagrożenia oraz wypracować bardziej efektywne metody współdziałania kryzysowego.” – zaznacza przedstawiciel Galerii Bronowice

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności