Dni Kurdwanowa 2023. Zaplanowano widowisko z elementami pirotechniki [PROGRAM]

Dni Kurdwanowa 2023. Zaplanowano widowisko z elementami pirotechniki [PROGRAM]

Przed nami kolejne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie. W niedzielę, 3 września, w parku na Kurdwanowie odbędzie się 28. edycja festynu „Jesień Kurdwanów 2023”.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy”, pomysłodawca i gospodarz Festynu „Jesień Kurdwanów”, zaprasza mieszkańców osiedla i gości do udziału w 28. edycji lubianego wydarzenia. Dla uczestników festynu zostały przygotowane liczne atrakcje.

Rodzinny festyn na Kurdwanowie

W niedzielę, 3 września odbędzie się festyn artystyczny, organizowany od lat w parku Kurdwanowskim. Od rana otwarte będą place zabaw i stoiska, przed południem imprezę rozpocznie cykliczna wystawa i konkurs psów rasy mieszanej „Cztery Łapy”.

O godz. 14.00 na estradzie rozpocznie się program artystyczny. Obok zespołu Piersi – gwiazdy wieczoru, wystąpią zespoły: Clouse2U, który przedstawi covery światowych przebojów; The Postman – wykonawca piosenek grupy The Beatles.

Przez osiedle przemaszeruje, a potem zagra na scenie koncert Orkiestra Dęta Podstolice, zaś Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” przypomni tradycje folkloru – nie tylko krakowskiego. Będą pokazy taneczne oraz konkursy.

Program:

"Festyn na Kurdwanowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności