Bezpłatne konsultacje, badania lekarskie i piknik

Autor CowKrakowie.pl
Bezpłatne konsultacje, badania lekarskie i piknik

Już niebawem w Krakowie odbędzie się charytatywne wydarzenie, które umożliwi mieszkańcom bezpłatne konsultacje, badania lekarskie, jak i kulturalne spędzenie czasu. Zbliża się Dzień Samarytański, który będzie miał miejsce 7 października.

reklama

W programie Dnia Samarytańskiego na ten rok przewidziane są specjalistyczne konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne w godzinach przedpołudniowych, pomiędzy godz. 11.00 a 14.30 piknik rodzinny: warsztaty i zabawy dla dzieci, grillowanie oraz pokaz pierwszej pomocy wraz z możliwością obejrzenia pojazdu ratownictwa medycznego straży pożarnej. W ubiegłych latach z konsultacji lekarskich skorzystało około 700 osób, natomiast badania diagnostyczne wykonało około 300 osób. Realizowane pikniki rodzinne również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w nich udział ponad 1200 osób.

reklama

Organizatorzy chcą zaznaczyć, że wszystkie te działania są całkowicie bezpłatne dla odwiedzających. W tym roku zdecydowali się zakończyć to wydarzenie koncertem Marka Bałaty – pieśni eucharystyczne w nowym brzmieniu. Artysta wystąpi z zespołem muzyków oraz niezwykłą oprawą światło-dźwięk. Czeka nas więc wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci osób, które zdecydują się wziąć w nim udział, artystów i organizatorów.

Dzień Samarytański odbędzie się 7 października na krakowskim Kazimierzu w zakątku bonifraterskiego przy ul. Trynitarskiej 11.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności