Za kilka dni w Krakowie odbędzie się dwudniowy festiwal. Wiemy, kto wystąpi

"Wianki w Krakowie"

Odliczamy dni do kolejnego wielkiego wydarzenia muzycznego w Krakowie. Już 25 i 26 sierpnia w naszym mieście odbędzie się ROCKOWIZNA Festiwal – zapowiada się bardzo rockowo!

reklama

Za niecały tydzień rozpocznie się ROCKOWIZNA Festiwal, który zaplanowano na 25-26 sierpnia Krakowie w plenerze przy TAURON Arenie Kraków. Będzie doskonała rockowa muzyka łącząca pokolenia, przyjazna atmosfera i najlepsza publiczność. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne rockowe brzmienia. Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie ROCKOWO!

reklama

LINE-UP:

Pierwszy dzień, 25 sierpnia: T.LOVE, ØRGANEK, BLENDERS, ŁYDKA GRUBASA, SZTYWNY PAL AZJI, BIG CYC

Drugi dzień, 26 sierpnia: KULT, NOCNY KOCHANEK, HAPPYSAD, MERY SPOLSKY, ZENEK KUPATASA, PULL THE WIRE

Line-up tegorocznej Rockowizny został rozbudowany względem poprzedniej edycji i widać od startu sprzedaży, że spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Nie bez znaczenia jest też klimat miejsca organizacji festiwalu, krakowiacy znają i lubią otoczenie Tauron Areny Kraków.

Wiele godzin doskonałego grania, wyjątkowe otoczenie, food truck-owa oferta gastronomiczna… to będą mocno rockowe, letnie wieczory spędzone w doborowym towarzystwie. W 2023 roku Rockowizna odbywa się w takim samym składzie artystycznym również w Poznaniu, w terminie 18-19 sierpnia.

BILETY I KARNETY:

Karnet dwudniowy: 279 zł | Bilet jednodniowy: 179 zł

25-26.08.2023 – Kraków

Bilety: WWW.ROCKOWIZNA.PL

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności