WRITTEN BY WOLVES wystąpią w Krakowie

WRITTEN BY WOLVES wystąpią w Krakowie

Written By Wolves pochodzący z Auckland w Nowej Zelandii po raz pierwszy wystąpią w Polsce! Zespół, który wyznacza nowe standardy w gatunku rocka, zaprezentuje swoje energetyczne i unikalne brzmienie już 8 listopada 2023 roku w warszawskim klubie VooDoo oraz dzień później, 9 listopada 2023 roku w krakowskim klubie Gwarek.

reklama

Written By Wolves to progresywny, nowatorski zespół rockowy pochodzący z Auckland, Nowej Zelandii. Składają się na niego pięciu utalentowanych muzyków: Davie Wong, Karl Woodhams, Bahador Borhani, Michael Murphy i Oli Lyons. To zespół, który oddał swoje życie muzyce rockowej, a ich wspólna miłość do gatunku zaowocowała powstaniem Written By Wolves.

reklama

Od debiutanckiego wydawnictwa „Secrets” w 2019 roku, zespół wziął świat rocka na swoje barki. W 2021 roku połączyli siły z największymi postaciami muzyki rockowej, aby wydać EP „The Collab Project”. W projekcie gościnnie wystąpili Sonny Sandoval z P.O.D, Kellin Quinn z Sleeping With Sirens, Trenton Woodley z Hands Like Houses i Sydney Rae White z The Wild Things. EP zdobyło uznanie krytyków, zdobyło miliony odsłuchań i zachwyciło fanów na całym świecie.

Written By Wolves słynie z ekscytujących i pełnych energii występów na żywo. Zespół już dzielił scenę z międzynarodowymi gigantami takimi jak Machine Gun Kelly, Limp Bizkit, Pendulum, Sublime With Rome, Suicidal Tendencies, Hed PE, Falling In Reverse, Escape The Fate, We The Kings, Four Year Strong, Stevie Stone i Kehlani, a także odbył trzy ogólnokrajowe trasy koncertowe z dwoma z największych zespołów rockowych w Nowej Zelandii – Devilskin i Blindspott.

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

WRITTEN BY WOLVES (New Zealand) – rock

https://www.facebook.com/writtenbywolves

https://www.instagram.com/writtenbywolves/

“Genius” – https://www.youtube.com/watch?v=bb4kmEcg0fA

“Pretty Lies” – https://www.youtube.com/watch?v=SNkF7EPvdNA
“GIVE ‘EM HELL” – https://www.youtube.com/watch?v=7htBgaSFEKY

—————————————

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności