Wpadł 45-letni narkotykowy diler

"Narkotyki"

Narkotykowy diler z Krakowa jest już w rękach policji. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

reklama

Funkcjonariusze policjanci ustalili, że mieszkaniec Krakowa może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Policjanci postanowili udać się pod adres zamieszkania 45-latka, gdzie podczas przeszukania ujawnili w pojeździe oraz rzeczach należących do mężczyzny woreczki strunowe z zawartością w postaci kryształków, oraz pojemniki, w których znajdował się biały proszek.

reklama

Jak się okazało po przebadaniu ujawnionych substancji było to blisko 340 g mefedronu i 10 g MDMA. W trakcie czynności kryminalni zabezpieczyli także 2 telefony komórkowe i gotówkę w kwocie 1700 zł.

Na podstawie zebranych dowodów podejrzanemu został przedstawiony zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, ponadto z uwagi na to, że mężczyzna miał trudnić się również udzielaniem narkotyków innym osobom, zarzut wprowadzania do obrotu środków odurzających.

Podejrzanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności