W sobotę w Krakowie odbędzie się bezpłatny koncert. Start o godzinie 19:00

"Koncert w Krakowie"

W najbliższą sobotę, 26 sierpnia zapowiada się kolejne bezpłatne wydarzenie w Krakowie. Przed nami Gala Operetkowa. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

reklama

W ostatnią sobotę sierpnia na plenerowej scenie Nowohuckiego Centrum Kultury zabrzmi aż 15 nie tylko operetkowych przebojów, w tym: Czardasz Silvy z Księżniczki czardasza, aria Barinkaya z Barona cygańskiego i New York, New York z filmu pod tym samym tytułem. W programie nie zabraknie także nieoficjalnego neapolitańskiego hymnu O sole mio oraz ponadczasowych polskich przebojów, takich jak Nie bądź taki szybki Bill czy Brunetki, blondynki.

reklama

W tę wyjątkową, muzyczną podróż w przeszłość zabiorą nas soliści krakowskiej sceny operowej: Agnieszka Kuk, Paula Maciołek, Michał Kutnik, Adam Sobierajski. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Opery Krakowskiej pod batutą Piotra Sułkowskiego.

Organizatorzy zapraszają 26 sierpnia 2023 roku o godz. 19.00 przed scenę plenerową Nowohuckiego Centrum Kultury.

Koncert jest bezpłatny. Na teren wydarzenia można wejść od godz. 18.00. Na widowni dostępna będzie strefa dla osób z niepełnosprawnością ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności