W ramach trasy odbędzie się osiem koncertów. Jeden zaplanowano w Krakowie!

"Tauron Arena Kraków"

Zapowiada się kolejny koncert, który zostanie zorganizowany w TAURON Arenie Kraków. W naszym mieście ponownie wystąpi Agnieszka Chylińska w ramach trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Na fanów czekać będzie szereg niespodzianek.

reklama

Przez ostatnie 30 lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczyła własną ścieżką i nie bała się podejmować artystycznego ryzyka. Zawsze tworzyła w zgodzie ze sobą, a jej utwory odzwierciedlały etapy życia, na których znajdowała się w danym momencie. Całą tę drogę będzie prezentować trasa „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Na koncertach na widzów czekać będzie szereg niespodzianek, w tym edycje specjalne albumów z całego 30-lecia Agnieszki. Trasa będzie niezwykle nowoczesna, multimedialna i w duchu charyzmy, jaką ma artystka. Podczas całej zawodowej drodze Agnieszce towarzyszyli doskonali muzycy. Podobnie będzie na wiosennej trasie koncertowej, podczas której wystąpią także: Maciej Mąka, Błażej Chochorowski, Oskar Podolski i Rafał Stępień.

reklama

W ramach trasy odbędzie się osiem koncertów. Agnieszka wystąpi 21 kwietnia 2024r. w TAURON Arenie Kraków.

Sprzedaż biletów na wydarzenia wystartowała 22 sierpnia (wtorek) o godz. 12:00 na eBilet.pl. Bilety dostępne są w cenach od 99 zł. Organizatorem trasy jest Top Management.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności